- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176706 Toyota 8-FBMT-35
176706
Toyota 8-FBMT-35
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Afgelezen urenstand | 3.343 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 450 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 310 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 775 |
| Bouwjaar batterij | 2017 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 250x60-12 |
| Banden (A) | 180x70-8 |
| Gewicht | 6.684 kg |
| Details | nieuwe vorken, 4 hydraulische functies |