- Home
- Producten
- Voorzetapparatuur
- 6315 Cascade UPF3-2500
6315
Cascade UPF3-2500
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Soort | Forkpositioner met reachforks |
|---|---|
| Capaciteit | 4.000 kg |
| Ophangklasse | FEM3 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Openingsbereik (max) | 1.830 mm |
| Openingsbereik (min) | 550 mm |
| Vorken | 130x150x45 |
| Gewicht | 308 kg |