- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176660 Toyota 02-8-FGF-30
176660
Toyota 02-8-FGF-30
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | LPG |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2015 |
| Afgelezen urenstand | 4.806 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 450 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 285 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 28x9-15 |
| Banden (A) | 6.50-10 |
| Gewicht | 4.830 kg |
| Details | 4 hydraulische functies, nieuwe vorken, nieuwe achterbanden |