176652
Jungheinrich ESC-214-Z
Unieke eigenschappen
- Low hours
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.400 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 324 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 535 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 232 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 375 |
| Bouwjaar batterij | 2018 |
| Gewicht | 1.738 kg |
| Vorkbreedte | 57 cm |
| Vorklengte | 115 cm |
| Details | Initiële lift, powersteering |