- Home
- Producten
- Orderverzamelaar
- 176645 Jungheinrich EKS-210
176645
Jungheinrich EKS-210
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 5.411 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 631 cm |
| Platform hoogte | 550 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 260 cm |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 465 |
| Bouwjaar batterij | 2023 |
| Gewicht | 4.125 kg |
| Vorkbreedte | 83 cm |
| Vorklengte | 80 cm |
| Details | Initiële lift, powersteering |