- Home
- Producten
- Pallettruck
- 176640 Toyota LPE-250
176640
Toyota LPE-250
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2022 |
| Afgelezen urenstand | 3.035 |
| Batterij V | 24 |
| Gewicht | 944 kg |
| Vorkbreedte | 55 cm |
| Vorklengte | 115 cm |
| Details | powersteering |