- Home
- Producten
- Pallettruck
- 176596 Linde T-20-SP-02 (131)
176596
Linde T-20-SP-02 (131)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Afgelezen urenstand | 2.742 |
| Batterij V | 24 |
| Gewicht | 955 kg |
| Vorkbreedte | 58 cm |
| Vorklengte | 100 cm |
| Details | powersteering |