- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176557 Linde E-16-H-02 (386)
176557
Linde E-16-H-02 (386)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 14.030 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 314 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 210 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 180x70-8 |
| Banden (A) | 140x55-9 |
| Gewicht | 3.579 kg |
| Details | nieuwe achterbanden, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |