176554
Linde D-06 (1160)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2014 |
| Afgelezen urenstand | 1.013 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 172 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 135 cm |
| Batterij V | 24 |
| Gewicht | 875 kg |
| Vorkbreedte | 54 cm |
| Vorklengte | 115 cm |
| Details | Initiële lift |