- Home
- Producten
- Voorzetapparatuur
- 6299 Durwen PBK 80
6299
Durwen PBK 80
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Soort | balenklem |
|---|---|
| Capaciteit | 5.000 kg |
| Ophangklasse | FEM4 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Frame breedte | 2.200 mm |
| Armen/platen (h) | 480 mm |
| Armen/platen (l) | 1.700 mm |
| Gewicht | 2.265 kg |