- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176543 Linde E-16-P-01 (386)
176543
Linde E-16-P-01 (386)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2012 |
| Afgelezen urenstand | 8.870 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 547 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 245 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 180x70-8 |
| Banden (A) | 15x6-8 |
| Gewicht | 3.595 kg |
| Details | nieuwe achterbanden, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |