- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176542 Nissan JG-1-N-1-L-18-Q
176542
Nissan JG-1-N-1-L-18-Q
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.800 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2008 |
| Afgelezen urenstand | 3.817 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 475 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 750 |
| Bouwjaar batterij | 2018 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 200/50-10 |
| Banden (A) | 16x6-8 |
| Gewicht | 3.592 kg |
| Details | nieuwe stoel, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |