- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176540 Mitsubishi FG-20-NT
176540
Mitsubishi FG-20-NT
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | LPG |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 7.374 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 430 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 210 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 6.50-10 |
| Banden (A) | 5.00-8 |
| Gewicht | 3.620 kg |
| Details | 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |