- Home
- Producten
- Voorzetapparatuur
- 6294 ELM Kragelund 5LF 45 1400
6294
ELM Kragelund 5LF 45 1400
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Soort | vorkenversteller |
|---|---|
| Capaciteit | 4.500 kg |
| Ophangklasse | FEM3 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Frame breedte | 1.400 mm |
| Openingsbereik (max) | 1.300 mm |
| Openingsbereik (min) | 40 mm |
| Vorken | 1200x150x50 |
| Sideshift | Ja |
| Gewicht | 347 kg |