- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176518 Linde E-25-H-01-600 (387)
176518
Linde E-25-H-01-600 (387)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2013 |
| Afgelezen urenstand | 3.190 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 478 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 218 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 225/75-10 |
| Banden (A) | 200/50-10 |
| Gewicht | 5.406 kg |
| Details | 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |