- Home
- Producten
- Orderverzamelaar
- 176495 Jungheinrich EKM-202-300-T
176495
Jungheinrich EKM-202-300-T
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 215 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 4.165 |
| Platform hoogte | 300 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 145 cm |
| Batterij V | 24 |
| Banden (V) | cushion |
| Banden (A) | cushion |
| Gewicht | 646 kg |