- Home
- Producten
- Voorzetapparatuur
- 6292 Durwen DZV 30 F
6292
Durwen DZV 30 F
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Soort | vorkenversteller |
|---|---|
| Capaciteit | 2.500 kg |
| Ophangklasse | FEM3 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Frame breedte | 1.155 mm |
| Openingsbereik (max) | 1.050 mm |
| Openingsbereik (min) | 335 mm |
| Draaibar | 360 |
| Vorken | 1200x125x40 |
| Sideshift | Ja |
| Gewicht | 660 kg |