- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176461 Nissan W-61-F-4-A-50-Y
176461
Nissan W-61-F-4-A-50-Y
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 5.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2011 |
| Afgelezen urenstand | 9.934 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 370 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 255 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Lucht |
| Banden (A) | Lucht |
| Banden (V) | 300-15 |
| Banden (A) | 7.00-12 |
| Gewicht | 7.620 kg |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | nieuwe stoel, cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |