- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176444 Linde H-35-D-02 (393)
176444
Linde H-35-D-02 (393)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Hydrostatisch |
| Bouwjaar | 2014 |
| Afgelezen urenstand | 9.840 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 465 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 215 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 250x75-12 |
| Banden (A) | 225x75-10 |
| Gewicht | 5.015 kg |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | nieuwe voorbanden, nieuwe achterbanden, urenstand bevestigd, cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |