- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176438 Still RX-20-20-P
176438
Still RX-20-20-P
Basic product – Offered in original as-is conditions, without cleaning or optical enhancements.
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2022 |
| Afgelezen urenstand | 2.376 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 418 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 197 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 625 |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 200x50-10 |
| Banden (A) | 150x75-8 |
| Gewicht | 3.675 kg |
| Details | drivein, 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Rotator |