- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176428 Hyster H-2.5-FT
176428
Hyster H-2.5-FT
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 8.109 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 325 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 215 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 7.00-12 |
| Banden (A) | 6.00-9 |
| Gewicht | 4.280 kg |
| Details | nieuwe achterbanden, cabine, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |