- Home
- Producten
- Voorzetapparatuur
- 6282 Durwen WZV 25
6282
Durwen WZV 25
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Soort | vorkenversteller |
|---|---|
| Capaciteit | 2.500 kg |
| Ophangklasse | FEM2 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Frame breedte | 970 mm |
| Openingsbereik (max) | 870 mm |
| Openingsbereik (min) | 280 mm |
| Sideshift | Ja |
| Gewicht | 146 kg |