- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176397 Toyota 8-FBMT-25
176397
Toyota 8-FBMT-25
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 8.140 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 470 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 225 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 80 |
| Batterij Ah | 625 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 23x9-10 |
| Banden (A) | 18x7-8 |
| Gewicht | 5.392 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |