- Home
- Producten
- Reach truck
- 176383 BT RRE-160-H
176383
BT RRE-160-H
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 7.799 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 540 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 235 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 420 |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Gewicht | 3.661 kg |
| Details | Lithium-ion batterij |
| Attachment types | Sideshift |