176382
Jungheinrich EJC-112
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.200 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2012 |
| Afgelezen urenstand | 1.456 |
| Mast | Tweedelige standaard |
| Hefhoogte | 360 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 225 cm |
| Batterij V | 24 |
| Gewicht | 865 kg |
| Vorkbreedte | 56 cm |
| Vorklengte | 115 cm |