- Home
- Producten
- Reach truck
- 176373 BT RRE-250-HE
176373
BT RRE-250-HE
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Afgelezen urenstand | 7.149 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 1.100 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 435 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Details | nieuwe vorken |
| Attachment types | Sideshift |