- Home
- Producten
- Reach truck
- 176370 BT RRE-160
176370
BT RRE-160
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 7.197 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 1.050 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 450 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 775 |
| Bouwjaar batterij | 2023 |
| Gewicht | 4.360 kg |
| Attachment types | Sideshift |