- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176358 Jungheinrich EFG-220
176358
Jungheinrich EFG-220
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Afgelezen urenstand | 9.738 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 550 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 245 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 750 |
| Bouwjaar batterij | 2017 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 200x50-10 |
| Banden (A) | 140x55-9 |
| Gewicht | 3.659 kg |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | 4 hydraulische functies, nieuwe achterbanden |