- Home
- Producten
- Pallettruck
- 176357 Linde T-16 (1152)
176357
Linde T-16 (1152)
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2012 |
| Afgelezen urenstand | 3.431 |
| Batterij V | 24 |
| Gewicht | 515 kg |
| Vorkbreedte | 56 cm |
| Vorklengte | 115 cm |