- Home
- Producten
- Orderverzamelaar
- 176354 Toyota OME-100-H
176354
Toyota OME-100-H
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2018 |
| Afgelezen urenstand | 2.517 |
| Mast | Driedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 950 cm |
| Platform hoogte | 820 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 430 cm |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 448 |
| Bouwjaar batterij | 2017 |
| Gewicht | 4.290 kg |
| Vorkbreedte | 57 cm |
| Vorklengte | 80 cm |
| Details | Lithium-ion batterij, powersteering |