- Home
- Producten
- Voorzetapparatuur
- 6280 Cascade PFG480-8004 4964149 PFG480A2000
6280
Cascade PFG480-8004 4964149 PFG480A2000
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Soort | vorkenversteller |
|---|---|
| Capaciteit | 8.000 kg |
| Ophangklasse | FEM4 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Frame breedte | 2.000 mm |
| Openingsbereik (max) | 1.885 mm |
| Openingsbereik (min) | 570 mm |
| Draaibar | 360 |
| Vorken | 1610x200x60 |
| Sideshift | Ja |
| Gewicht | 1.838 kg |