- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176346 Linde H-30-D-02 (393)
176346
Linde H-30-D-02 (393)
Unieke eigenschappen
- Low hours
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Hydrostatisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 1.590 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 465 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 225 cm |
| Control type | Standard joystick |
| Pedaal | Dubbel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 250x75-12 |
| Banden (A) | 225x75-10 |
| Gewicht | 4.770 kg |
| Details | urenstand bevestigd, 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |