- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176341 Toyota 52-8-FDF-30
176341
Toyota 52-8-FDF-30
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 3.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Automatic |
| Bouwjaar | 2011 |
| Afgelezen urenstand | 8.298 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 400 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 272 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Lucht |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 28x9-15 |
| Banden (A) | 6.50-10 |
| Gewicht | 4.700 kg |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |