- Home
- Producten
- Orderverzamelaar
- 176340 Toyota OSE-100
176340
Toyota OSE-100
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 1.724 |
| Mast | Mono met vrije heffing |
| Hefhoogte | 188 cm |
| Platform hoogte | 120 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 156 cm |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 465 |
| Gewicht | 1.826 kg |
| Details | Initiële lift, powersteering |