- Home
- Producten
- Reach truck
- 176330 Toyota RRE-180-HECC
176330
Toyota RRE-180-HECC
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.800 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 8.155 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 1.150 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 450 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 930 |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Gewicht | 5.436 kg |
| Vorklengte | 115 cm |
| Details | cabine, verwarming, 5 hydraulische functies, coldstore |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |