176321
Toyota SWE-120-S
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.200 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 358 |
| Mast | Mono met vrije heffing |
| Hefhoogte | 135 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 185 cm |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 225 |
| Gewicht | 975 kg |
| Details | wd, nieuwe vorken |