- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176319 Toyota 8-FBE-18-T
176319
Toyota 8-FBE-18-T
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.800 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 4.692 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 330 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 212 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 630 |
| Bouwjaar batterij | 2019 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 180/70-8 |
| Banden (A) | 140/55-9 |
| Gewicht | 3.196 kg |
| Details | nieuwe voorbanden, 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |