- Home
- Producten
- Pallettruck
- 176297 Toyota LPE-200
176297
Toyota LPE-200
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 6.887 |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 300 |
| Gewicht | 809 kg |
| Vorkbreedte | 55 cm |
| Vorklengte | 115 cm |
| Details | powersteering |