176294
Toyota SPE-140-L
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.400 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Afgelezen urenstand | 6.206 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 540 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 235 cm |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 125 |
| Bouwjaar batterij | 2017 |
| Gewicht | 1.646 kg |
| Vorkbreedte | 57 cm |
| Vorklengte | 115 cm |
| Details | Lithium-ion batterij, powersteering |