- Home
- Producten
- Reach truck
- 176290 Toyota RRE-160-M
176290
Toyota RRE-160-M
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 12.932 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 700 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 310 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 500 |
| Gewicht | 3.420 kg |
| Attachment types | Sideshift |