- Home
- Producten
- Pallettruck
- 176277 Toyota LPE-200
176277
Toyota LPE-200
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 6.503 |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 400 |
| Gewicht | 774 kg |
| Vorkbreedte | 56 cm |
| Vorklengte | 120 cm |
| Details | powersteering |