176255
Toyota SWE-120-L
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.200 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2021 |
| Afgelezen urenstand | 2.104 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 290 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 195 cm |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 225 |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Gewicht | 945 kg |
| Vorkbreedte | 57 cm |
| Vorklengte | 115 cm |
| Details | Initiële lift |