- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176245 Toyota 8-FBM-20-T
176245
Toyota 8-FBM-20-T
Unieke eigenschappen
- Low hours
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 1.913 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 470 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 212 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 630 |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 200/50-10 |
| Banden (A) | 150/75-8 |
| Gewicht | 3.610 kg |
| Details | cabine, verwarming, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |