- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176238 Toyota 7-FBEST-15
176238
Toyota 7-FBEST-15
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.500 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2019 |
| Afgelezen urenstand | 24.117 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 501 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 218 cm |
| Control type | Handles |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 1.000 |
| Bouwjaar batterij | 2021 |
| Banden (V) | SE Non Marking |
| Banden (A) | SE Non Marking |
| Banden (V) | 18x7-8 |
| Banden (A) | 18x7-8 |
| Gewicht | 3.156 kg |
| Details | 3 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift |