- Home
- Producten
- Vorkheftrucks
- 176236 Toyota 56-8-FD-20-F
176236
Toyota 56-8-FD-20-F
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 2.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Diesel |
| Transmissie | Hydrostatisch |
| Bouwjaar | 2024 |
| Afgelezen urenstand | 1 |
| Mast | Tweedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 300 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 200 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Banden (V) | Superelastisch |
| Banden (A) | Superelastisch |
| Banden (V) | 7.00-12 |
| Banden (A) | 6.00-9 |
| Gewicht | 3.515 kg |
| Details | con, 4 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |