- Home
- Producten
- Reach truck
- 176227 BT RRE-160
176227
BT RRE-160
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 5.273 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 900 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 380 cm |
| Pedaal | Enkel pedaal |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 775 |
| Gewicht | 4.100 kg |
| Attachment types | Sideshift |