- Home
- Producten
- Reach truck
- 176226 Toyota RRE-160-HE
176226
Toyota RRE-160-HE
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.600 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2020 |
| Afgelezen urenstand | 5.092 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 490 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 220 cm |
| Control type | Fingertip joystick |
| Batterij V | 48 |
| Batterij Ah | 300 |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Gewicht | 3.597 kg |
| Details | Lithium-ion batterij |
| Attachment types | Sideshift |