176193
Toyota SWE-120-XR
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.200 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Afgelezen urenstand | 6.909 |
| Mast | Tweedelige doorkijk |
| Hefhoogte | 230 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 170 cm |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 196 |
| Bouwjaar batterij | 2017 |
| Gewicht | 1.742 kg |
| Vorklengte | 115 cm |
| Details | Lithium-ion batterij, 5 hydraulische functies |
| Attachment types | Sideshift, Vorkversteller |