176189
Toyota SWE-120
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.200 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2017 |
| Afgelezen urenstand | 8.660 |
| Mast | Driedelige met vrije heffing |
| Hefhoogte | 450 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 208 cm |
| Batterij V | 24 |
| Batterij Ah | 260 |
| Bouwjaar batterij | 2017 |
| Gewicht | 1.105 kg |
| Vorkbreedte | 57 cm |
| Vorklengte | 115 cm |