176182
Toyota HWE-100-S
Interesse?
Kom in contact met een van onze Area managersSpecificaties
| Capaciteit | 1.000 kg |
|---|---|
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar | 2016 |
| Afgelezen urenstand | 23 |
| Mast | Mono met vrije heffing |
| Hefhoogte | 158 cm |
| Doorrijhoogte (cm) | 186 cm |
| Batterij V | 24 |
| Gewicht | 610 kg |
| Details | wd |